Matbord 1800-tal max längd 860 cm

Klubbat för:

30 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

MATBORD, 1800-tal, massiv ek och ekfaner, 3 iläggsskivor av furu, hjultrissor, höjd 75, 188x139, med skivor 372 cm, maximal längd kan bli 860 cm

Smärre slitage och äldre lagningar

113206

2011-12-06