Tekoppar assietter skål i porslin

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEKOPPAR med fat, 1 par, Spode, ASSIETTER, 12 st, Rörstrand, SKÅL, Willow, skålens höjd 11 diameter 23 cm

Skador i form av sprickor, nagg och lagningar

113244

2011-12-06