Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TOLSTOY, Alexander (1895-1969): Flickporträtt, signerad A. Tolstoy, olja på duk, 73x60 cm
113247
2011-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här