Skyltur i mässing Gubelin Select-O-Time
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GÜBELIN SKYLTUR, Select-O-Time, med världstider, omkring 1960-tal, märkt i verk/urtavla, vitt verk, ankargång, silverfärgad urtavla med streck, fodral av förgylld mässing, höjd 6, diameter 12 cm, fungerar
113248
2011-12-08