Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
WADELL, Carl Gabriel (1865-1909): Porträtt av Oscar II, signerad och otydligt daterad C G Wadell 18??, olja på duk,129x80 cm
113273
2011-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här