Väggpendyl Bulle-Clock

Väggpendyl Bulle-Clock
Väggpendyl Bulle-Clock
Väggpendyl Bulle-Clock
Väggpendyl Bulle-Clock

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGPENDYL, Bulle-Clock, omkring 1930-40-tal, batteridrivet, förgylld, höjd 57 cm

Funkrion ej provad

113338

2011-12-08