Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VLAMINCK, Maurice de (Frankrike 1876-1958): La Maison de la Grand-Mère, 1930, signerad Vlaminck 19/28, litografi, 16,8x15 cm, litteratur: 233
Gulnad, ojämt skurna marginaler
113372
2011-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här