Maurice de Vlaminck litografi

Maurice de Vlaminck litografi
Maurice de Vlaminck litografi
Maurice de Vlaminck litografi
Maurice de Vlaminck litografi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VLAMINCK, Maurice de (Frankrike 1876-1958): La Maison de la Grand-Mère, 1930, signerad Vlaminck 19/28, litografi, 16,8x15 cm, litteratur: 233

Gulnad, ojämt skurna marginaler

113372

2011-12-08