Stolar sengustavianska

Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOLAR, 4 st., sengustavianska, Lindome, signerade NAS (Nils Andersson, Hassungared 2, 1749-1816 eller Nils Andersson, Hassungared 1, 1775-1847 eller Nils Andersson, Lindomeby 5, 1779-1864)

Målade, renoverade, slitage

113393

2011-12-07