Stolar sengustavianska
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STOLAR, 4 st., sengustavianska, Lindome, signerade NAS (Nils Andersson, Hassungared 2, 1749-1816 eller Nils Andersson, Hassungared 1, 1775-1847 eller Nils Andersson, Lindomeby 5, 1779-1864)
Målade, renoverade, slitage
113393
2011-12-07