Stränginstrument Kina
Closed
2011-12-07
113417
| Sold for | 19 500 SEK |
| Estimate | 2 500 SEK |
STRÄNGINSTRUMENT, Kina, dekor med förgyllning på lack, längd 122 cm
Skador