Stränginstrument Kina

Stränginstrument Kina
Stränginstrument Kina
Stränginstrument Kina
Stränginstrument Kina

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STRÄNGINSTRUMENT, Kina, dekor med förgyllning på lack, längd 122 cm

Skador

113417

2011-12-07