Altarskåp Kina

Altarskåp Kina
Altarskåp Kina
Altarskåp Kina
Altarskåp Kina

Klubbat för:

2 200 SEK

1 000 SEK

ALTARSKÅP, Kina, dekor med fåglar, invändig förgylld dekor, höjd 44 cm

Skador

113418

2011-12-07