Pokal silver

Pokal silver
Pokal silver
Pokal silver
Pokal silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

POKAL, silver, Berendt Möller 1682-1725, stämplad av änkan Anna Palin 1732, höjd 8,5 cm

Fotring med lagning, gravyr

113443

2011-12-08