Cecilia von Gegerfeldt oljemålningar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GEGERFELDT, Cecilia von (1885-1971): (4) Motiv från Venedig och Stockholm, signerade, varav 2 st olja på pannå och 2 st olja på duk, varierande format

113457

2011-12-08