Georg Ganmar skulptur i svart sten

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GANMAR, Georg (1916-76): Lekande uttrar, skulptur, i svart sten, signerad och daterad 1955, höjd 60 cm, samt träsockel

113465

2011-12-08