Erik Rafael-Rådberg brons

Erik Rafael-Rådberg brons
Erik Rafael-Rådberg brons
Erik Rafael-Rådberg brons
Erik Rafael-Rådberg brons
Erik Rafael-Rådberg brons
Erik Rafael-Rådberg brons
Erik Rafael-Rådberg brons
Erik Rafael-Rådberg brons

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

RAFAEL-RÅDBERG, Erik (1881-1961): Flicka med flätor, monogramsignerad och daterad E.R R-g 1914, brons, märkt O.Meyer fud., höjd 44 cm

113475

2011-12-08