Stig Lindberg emaljtavla

Stig Lindberg emaljtavla
Stig Lindberg emaljtavla

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LINDBERG, Stig (1916-1982): Emaljtavla, "Vågor", 1950-tal, signerad Stig L, 47x106 cm

Smärre slitage

113503

2011-12-09