Josef Lorenzl skulptur

Josef Lorenzl skulptur
Josef Lorenzl skulptur
Josef Lorenzl skulptur
Josef Lorenzl skulptur

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LORENZL, Josef (Österrike 1892-1950): Dansös, brons på onyx, signerad, total höjd 15 cm

Smärre nagg på sockel

113639

2011-12-09