Curt Thorsjö brons

Curt Thorsjö brons
Curt Thorsjö brons
Curt Thorsjö brons
Curt Thorsjö brons
Curt Thorsjö brons
Curt Thorsjö brons

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

THORSJÖ, Curt (född 1922): " Stående flicka", brons, signerad och numrerad, höjd 47 cm

113666

2011-12-09