Snedklaffssekretär

Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SNEDKLAFFSSEKRETÄR, mahogny med intasia, England, 1800-tal, höjd 102, 92x53 cm

Senare lås och beslag, smärre fanérskador och torrsprickor

113719

2011-12-10