Carl Ewald Lönngren oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LÖNNGREN, Carl Ewald (1839-1902): Motiv från Visby, signerad C E Lönngren, olja på pannå, 23x32 cm

113727

2011-12-09