Sven Jonson litografi

Sven Jonson litografi
Sven Jonson litografi
Sven Jonson litografi
Sven Jonson litografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JONSON, Sven (1902-81): ur mappen "Aniara", signerad Sven Jonson, 51/390, färglitografi, 33x41 cm

113762

2011-12-10