Hugo Backmansson oljemålning

Hugo Backmansson oljemålning
Hugo Backmansson oljemålning
Hugo Backmansson oljemålning
Hugo Backmansson oljemålning
Hugo Backmansson oljemålning
Hugo Backmansson oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

5 000 SEK

BACKMANSSON, Hugo (Finland 1860-1953): Sydländskt landskap med byggnader och ryttare, signerad och daterad H. Backmansson Tanger 1939, olja på duk, 38x53 cm

Uppfodrad, spikhål

113840

2011-12-10