Klubbat för:
3 400 SEK
5 000 SEK
BACKMANSSON, Hugo (Finland 1860-1953): Sydländskt landskap med byggnader och ryttare, signerad och daterad H. Backmansson Tanger 1939, olja på duk, 38x53 cm
Uppfodrad, spikhål
113840
2011-12-10