Rikard Lindström oljemålning

Rikard Lindström oljemålning
Rikard Lindström oljemålning
Rikard Lindström oljemålning
Rikard Lindström oljemålning
Rikard Lindström oljemålning
Rikard Lindström oljemålning

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

LINDSTRÖM, Rikard (1882-1943): Skeppsbron, signerad och daterad Rikard Lindström, 1936, olja på pannå, 41x45 cm

113842

2011-12-10