Lennart Rodhe tusch/collage

Lennart Rodhe tusch/collage
Lennart Rodhe tusch/collage
Lennart Rodhe tusch/collage
Lennart Rodhe tusch/collage

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RODHE, Lennart (1916-2005): "Textil utsmyckning av hörsalen - Kulturhuset", signerad och daterad 76-02-09, tusch/collage på kartong, bladstorlek 22x36 cm, oramad

Fläckar

113844

2011-12-10