Jacques Madiol akvarell

Jacques Madiol akvarell
Jacques Madiol akvarell
Jacques Madiol akvarell
Jacques Madiol akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MADIOL, Jacques (1871-1950): Parklandskap med figur, signerad och daterad Jacques Madiol 1897, akvarell, 28x22 cm

113859

2011-12-11