Oskar Bergman Karin Persson grafik

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

GRAFIK, 2 st., Oskar Bergman samt Karin Persson, signerade, etsning resp trägravyr, 17x12 resp 28x20 cm

113872

2011-12-11