Van de Velde 1700-tal oljemålning

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VAN DE VELDE, Willem, hans art, 1700-tal, marin, olja på duk, 44x56 cm

Duklagning, skador

113894

2011-12-11