Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VAN DE VELDE, Willem, hans art, 1700-tal, marin, olja på duk, 44x56 cm
Duklagning, skador
113894
2011-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här