Antonia Goncalves De Vito oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DE VITO, Antonia Goncalves (Brasilien 1900-tal): Rosa pioner, singerad De Vito, olja på duk, 65x55 cm

113976

2011-12-11