Bordspendyl med kandelabrar

Bordspendyl med kandelabrar
Bordspendyl med kandelabrar
Bordspendyl med kandelabrar
Bordspendyl med kandelabrar

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BORDSPENDYL, KANDELABRAR, 1 par, gustaviansk stil, marmor och förgylld brons , höjd 52 resp 37 cm, nyckel finns

En kandelaber med nagg, urtavlan med smärre skada

113990

2011-12-11