Rits van Kooten oljemålningar

Rits van Kooten oljemålningar
Rits van Kooten oljemålningar
Rits van Kooten oljemålningar
Rits van Kooten oljemålningar
Rits van Kooten oljemålningar
Rits van Kooten oljemålningar
Rits van Kooten oljemålningar
Rits van Kooten oljemålningar
Rits van Kooten oljemålningar
Rits van Kooten oljemålningar

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VAN KOOTEN, Rits (1941): Diptyk, "Swedish paradise 1" en signerad och daterad -82, olja på duk, 150x120 cm vardera

Smärre fläckar

114000

2011-12-11