Salongsmöbel i empirestil

Salongsmöbel i empirestil
Salongsmöbel i empirestil
Salongsmöbel i empirestil
Salongsmöbel i empirestil
Salongsmöbel i empirestil
Salongsmöbel i empirestil
Salongsmöbel i empirestil
Salongsmöbel i empirestil
Salongsmöbel i empirestil
Salongsmöbel i empirestil

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

SALONGSGRUPP, empirestil, 1920-tal, bestående av, soffa, 2 baljfåtöljer, 2 stolar, 2 taburetter, runt bord med stenskiva, etikettmärkta Wallander & Co Stockholm, soffans längd 162, bordets höjd 78, diameter 78 cm

Smärre slitage

114005

2011-12-11