Erland Heurlin akvarell
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HEURLIN, Erland (1865-1947): Motiv från Kungsgatan Stockholm, signerad och daterad E. Heurlin -31, akvarell, mahognyramar, 53x41 cm
Text på baksidan med upplysning om gamla Stockholm och gatorna namn
114008
2011-12-11