Erland Heurlin akvarell
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HEURLIN, Erland (1865-1947) 3 st: Motiv från Kungsgatan och Norrlandsgatan Stockholm, signerad, akvarell, mahognyramar, två st 31x44 resp 35x43 cm
Text på baksidan med upplysning om gamla Stockholm och gatorna namn
114009
2011-12-11