Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MARATTA, Carlo, hans efterföljare, 1700-tal, italiensk skola, Madonna, olja på duk, 85x62 cm, uppfäst på pannå
Skador
114041
2011-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här