Carlo Maratta hans efterföljare 1700-tal olja

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MARATTA, Carlo, hans efterföljare, 1700-tal, italiensk skola, Madonna, olja på duk, 85x62 cm, uppfäst på pannå

Skador

114041

2011-12-11