Carlo Dolci hans art 1800-tal oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DOLCI, Carlo, hans art, 1800-tal, Sankta Cecilia, olja på duk, 80x63 cm

Lagning och dukskador

114058

2011-12-12