Oljemålning interiör

Oljemålning interiör
Oljemålning interiör

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Interiör med figurer, bär skylt Isack van Ostade, olja på duk, 32x35 cm

Dukskada

114060

2011-12-12