Oljemålning porträtt

Oljemålning porträtt
Oljemålning porträtt
Oljemålning porträtt
Oljemålning porträtt

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt, signerad J.N, enligt uppgift Jenny Nyström, olja på duk, 54x43 cm
Proveniens: Jenny Nyströmgården Kalmar

Krackeleringar

114061

2011-12-12