Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt, signerad J.N, enligt uppgift Jenny Nyström, olja på duk, 54x43 cm
Proveniens: Jenny Nyströmgården Kalmar
Krackeleringar
114061
2011-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här