Kopia efter Frans Hals Malle Babba

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALS, Frans, kopia efter (1800-tal): Malle Babbe, olja på duk, 76x64 cm

Krackelerad, färgbortfall

114062

2011-12-12