Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HALS, Frans, kopia efter (1800-tal): Malle Babbe, olja på duk, 76x64 cm
Krackelerad, färgbortfall
114062
2011-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här