Klubbat för:
2 000 SEK
2 000 SEK
MECCANO BILBYGGSATS NR 1, 1930-tal, för ihopsättning av olika bilmodeller, delarna lackerade i grönt, rött och gult, urverksdriven, med instruktion i originalkartong
Smärre skador, ej komplett?
114095
2011-12-18