Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BLOMGREN, Ester (1900-talets första hälft): Charlie Chaplin ur Stad i ljus 1931, signerad och daterad 1932, olja på duk, 123x94 cm
Reva
114125
2011-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här