Jacques Villon etsning

Jacques Villon etsning
Jacques Villon etsning
Jacques Villon etsning
Jacques Villon etsning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VILLON, Jacques (Frankrike 1875-1963): "Femme nue", signerad Jaques Villon, etsning, 16,5x10,5 cm

114129

2011-12-12