Gunnar Brusewitz akvarell

Gunnar Brusewitz akvarell
Gunnar Brusewitz akvarell
Gunnar Brusewitz akvarell
Gunnar Brusewitz akvarell

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): Älgko med kalv, signerad och daterad Brusewitz, 2.7.66, 17x19 cm

114146

2011-12-12