Leander Engsröm litografi

Leander Engsröm litografi
Leander Engsröm litografi
Leander Engsröm litografi
Leander Engsröm litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ENGSTRÖM, Leander (1886-1927): "Nämforsen, Näsåker", signerad och daterad Leander Engström 1923, 1/40, litografi, 51x63 cm

Smärre reva, samt blekt efter etikett

114160

2011-12-12