Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ENGSTRÖM, Leander (1886-1927): "Nämforsen, Näsåker", signerad och daterad Leander Engström 1923, 1/40, litografi, 51x63 cm
Smärre reva, samt blekt efter etikett
114160
2011-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här