Luis Pinto Coelho färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PINTO COELHO, Luis (1942-2001): "San Simeon el Loco", signerad och daterad 81, 25/25, färglitografi, 63x48 cm

114179

2011-12-12