Certina herrarmbandsur
Valmis
2011-12-13
114224
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
CERTINA, Argonaut 200 M, automatiskt herrarmbandsur, 1970-tal, stål
Glasrepor, glasringen med skada