Certina herrarmbandsur

Certina herrarmbandsur
Certina herrarmbandsur

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CERTINA, Argonaut 200 M, automatiskt herrarmbandsur, 1970-tal, stål

Glasrepor, glasringen med skada

114224

2011-12-13