Heikki Orvola vaser

Heikki Orvola vaser
Heikki Orvola vaser

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASER, 2 st., Heikki Orvola, Nuutajärvi, Notsjö, Finland 1960-70-tal, en med marmorerad glasmassa i svart och vitt mot grön fond, en med randdekor i violett, signerade Heikki Orvola Nuutajärvi Notsjö, höjd 14-15 cm

114238

2011-12-17