Soffgrupp Chesterfield

Soffgrupp Chesterfield
Soffgrupp Chesterfield
Soffgrupp Chesterfield
Soffgrupp Chesterfield
Soffgrupp Chesterfield
Soffgrupp Chesterfield

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

13 000 SEK

SOFFA, FÅTÖLJER, 1 par, 1910-tal, Chesterfield, läderklädda, djuphäftade, soffans längd 184 cm
Proveniens: Svedens herrgård Gävle

Ytskador, hål samt fläckar

114268

2011-12-13