Mansporträtt efter Rembrandt oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), efter Rembrandt, Mansporträtt, signerad B Ciappa?, olja på duk, 50x40 cm

114270

2011-12-13