Skåp intarsia med Noaks ark

Skåp intarsia med Noaks ark
Skåp intarsia med Noaks ark
Skåp intarsia med Noaks ark
Skåp intarsia med Noaks ark
Skåp intarsia med Noaks ark
Skåp intarsia med Noaks ark
Skåp intarsia med Noaks ark
Skåp intarsia med Noaks ark

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÅP, Sverige, 1930-40-tal, mahogny, dörrarna med intarsia i flera träslag med motiv av Noaks ark, höjd 128, 100x40 cm, nyckel medföljer

Ytslitage, en nyckelskylt saknas

114293

2011-12-13