Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKÅP, Sverige, 1930-40-tal, mahogny, dörrarna med intarsia i flera träslag med motiv av Noaks ark, höjd 128, 100x40 cm, nyckel medföljer
Ytslitage, en nyckelskylt saknas
114293
2011-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här