Oljemålningar sommar och vinter

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, oljemålningar 2 st, sommar och vinter, signerade HP Koekkoek, olja på duk, 20x15 cm

114300

2011-12-13